Demi Rose ka treguar format e saj bombastike teksa bënte shopping në Los Angeles.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Modelja ka qenë shumë e impenjuar kohët e fundit me karrieren e saj në Amerike.

Rosë është parë duke bërë sot shopping në Melrose Avenue të Los Angelesit por edhe në Beverly Hills, teska gjithashtu realizonte një set të ri fotografik për PrettyLittleThing.

Në disa fotot e realizuara, bukuroshja nga Birmingham ka treguar të pasmet e saj gjigante por edhe gjoksin shpërthyes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb