Ajo ndan rregullisht me 13,3 milion ndjekësit e saj, foto seksi dhe provokuese, duke marrë shumë zemra dhe klikime.
Këtë herë Demi Rose ka ngritur temperaturën në Instagram, duke u shfaqur me një look transparent.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Modelja 24-vjecare, postoi foto me një këmishë nate trasparente, që i nxirrte në hap të pasmet bombastike dhe gjoksin shpërthyes.

Edhe ditë më parë Rose provokoi fansat me foto nga dëbora, ku mbulonte gjoksin topless vetem me rripat e pantallonave.
Komentet e adhuruesve të saj nuk kanë munguar edhe një lumë zemrash gjithashtu.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb