Si është gjendja e C.Ronaldo? Kjo është pyetja që kanë bërë tifozët që nga dita kur CR7 u largua mes dhimbjeve pas një përplasje që pati me Luis Alberto në sfidën kundër Lazios. Kësaj pyetje i dha përgjigje trajneri i përfaqësueses së portugeze, Fernado Santos:

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Ronaldo është stërvitur rregullisht, nuk ka pasur asnjë shqetësim. Është gati të luaj për ne në tre ndeshjet e ardhshme”, u shpreh Santos.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: