TIRANE-Një video e postuar në kanalin Youtube po bëhet hit në internet. Një malësor ndodhet në bahcen e shtëpisë duke këputur një frut që ngjan me një kungull. I përshëndetur nga një bashkëfshatar, malësori pyetet se kujt po ia con. “Edi Ramës po ia coj” thotë burri me dialekt verior.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: