VLORË

Kreu i PD Lulzim Basha ka dëgjuar vlerësimet e banorëve për kandidatin për deputet Bujar Leskaj gjatë takimit në Novoselë që i kanë thënë se me të “i ka rënë pikës mbi i”.

Basha tha se dikujt i ka rënë infarkti kur ka ardhur ai drejtues politik  në Vlorë dhe se të kishte mundësi e klononte 12 herë.

“Unë i kam rënë pikës mbi i dhe dikujt i ka rënë infarkti kur ka ardhur Bujari këtu se sa vjen këtu nuk e ndan dot nga…
Të kishte një njeri si Bujar Leskaj ai që e shan përditë do e klononte 12 herë, për ta vënë në krye të çdo qarku. Është në krye të një ekipi që do ju përfaqësojë me dinjitet në parlament dhe do ju shërbejë vetëm ju”, tha Basha.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb