Ditë të rëndësishme te Interi. Klubi zikaltër po mendon që t’i rinovojë kontratën një mbrojtësi. Alessandro Bastoni preferohet shumë nga trajneri Inzaghi dhe u ka dhënë dakordësinë drejtuesve për të gjetur një marrëveshje të re me italianin.

Kontrata aktuale skadon në vitin 2024 dhe paraqitjet e tij me lojtarin deri më tani kanë qenë mjaft të mira. Bastoni ka luajtur 21 ndeshje këtë edicion, ku ka dhënë edhe një asist. Përveç kësaj çështje, në shtëpinë zikalter edhe të tjera të rëndësishme, të cilat po presin zgjidhje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: