Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar videon e autobusit të “pushtuar” nga flakët në “Rrugën e Kombit”, ndërsa denoncon mungesën e zjarrfikësve për të shuar flakët.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të Repsit, ndërsa pamjet tregojnë se flakët e mëdha kanë shkrumbuar plotësisht mjetin turistik.

“Merr flake autobuzi ne Rrugen e Kombit, zero gadishmeri apo sherbim zjarrefikesish. Sb”, shkruan Berisha.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb