Sofia Vergara ka folur për planet e saj për të bërë operacione plastike.

Aktorja 51-vjeçare e “Modern Family” tha se ndonëse nuk ka bërë ende një operacion estetik, është padyshim diçka që dëshiron ta bëjë së shpejti. “Do të bëj çdo operacion plastik kur të jem gati ”, tha Vergara për revistën Allure.

Nëse nuk do të ishte karriera e saj në aktrim, aktorja e “Griselda” pranon se do të kishte bërë tashmë disa operacione. “Do të doja të kisha më shumë kohë të lirë – do t’i kisha bërë disa gjëra tashmë,” i tha ajo revistës. “[Por] për shkak se jam para kamerës, nuk është se mund të bëj diçka dhe pastaj të ulem në shtëpi dhe të shërohem për javë të tëra.”

Gjithashtu, Vergara tregoi se është adhuruese e botoksit, por nuk i pëlqejnë fillerët. “Unë nuk besoj në mbushësit,” pranoi ajo. ” Unë mendoj se mbushësi është i mirë kur je shumë i ri dhe dëshiron pak më shumë mollëza ose të mbushësh buzët.”

“Në moshën time – 51 – ndihem sikur nuk do t’ju bëjë të dukeni më të rinj. Do t’ju bëjë të dukeni më të lodhur ”, shtoi Vergara.

Kur u pyet pse ajo është një fanse kaq e madhe e operacioneve plastike, aktorja u shpreh se kjo ndodh sepse çdokush mund të ndryshojë çdo aspekt të pamjes që dëshiron. ” Më duket sikur duhet të përfitoni nga gjithçka që është atje,” shpjegoi ajo. “Dua të them, nëse jeni të interesuar për të mposhtur plakjen. Nuk është keq të bësh disa gjëra. Tani ka kaq shumë.”

Në fillim të këtij muaji, aktorja shprehu pakënaqësinë e saj për çështjen e plakjes dhe pranoi se do të bënte gjithçka për të ngadalësuar procesin. “Unë do ta luftoj atë në çdo hap,” tha Vergara për People. ” E di që nuk dukem njësoj. Por nuk mendoj se do të jem ndonjëherë gruaja që ka guximin të ketë, le të themi, flokë të bardhë”.

“Jeta nuk ka qenë gjithmonë e lehtë”, vazhdoi ajo, “por unë kurrë nuk jam ndjerë më e fortë.”

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: