TIRANE- Është bërë thuajse e njohur situata e përmbytjes së zonës së ‘Don Boskos’ në kryeqytet sa herë që bie shi. Pamjet e përcjella nga vetë banorët e zonës flasin mjaft qartë për situatën e krijuar.

Paraditen e sotme, lagjja e ‘Don Bosko’ është mbuluar nga uji, edhe thuajse është e pamundur të kalohet nga njëra anë e rrugës në tjetrën.

(el.sp/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: