TIRANE- Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në vendin tonë, Donald Lu, është takuar ditën e sotme me Presidentin Bujar Nishani. Në takimin e zhvilluar në Presidencë, Lu shoqërohet edhe nga Henry Jardine.

Ende nuk dihet tema e diskutimit gjatë këtij takimi.

(el.sp/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb