Në mbrëmjen e djeshme të prime-s gjatë transmetimit live të “Big Brother Vip”, ndodhi një konflikt mes çiftit Donald-Beatrix.Ftohja mes çiftit kohëve të fundit ka qenë shumë e theksuar, këngëtarja nga Kosova u shpreh se aktori nuk i jep vëmendje si në ditët e para, shkruan GazetaBlic.‘’Nuk ma kap më dorën si në fillim’’, tha ajo, ndërsa Donaldi i shprehu keqardhje Beatrixës.

Në anën tjetër ai dha një deklaratë jo fort të mirë në raport me Trixën:‘’Unë e kam pyetur disa herë se çfarë ka, por nuk ka dashur të më japë përgjigje. E di që do vëmendje gjithë ditën por sipas meje unë e kam dhënë. Nuk paguhem për këtë, unë nuk jam klloun’’.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb