Jo vetëm Adrien Rabiot. Manchester United kërkon edhe një tjetër mesfushor të Serie A.

Sipas Telegrapf, “Djajtë e kuq” po përgatisin një ofertë për Milinkovic Savic. Në mënyrë që marrëveshja të kryhet, klubi nga Manchesteri duhet të derdhë në arkat e Lazios jo pak por 60 milionë euro.

Shifra e përmendur është mjaft e lartë, por United është e detyruar të bëjë një sakrificë ekonomike. Ajo që ka bindur së fundmi drejtuesit se duhet bërë merkato ka qenë humbja në ndeshjen e parë të kampionatit 1-2 në shtëpi ndaj Brighton.

Yuuy
Yuuy

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb