LEZHË- Drejtori i Policisë së Lezhës, Niko Brahimaj është transferuar nga detyra. Tashmë ai do të mbajë postin e drejtorit të forcave operacionale.

Brahimaj do të zëvendësojë në këtë detyrë Ajet Zyberin, i cili është transferuar në krye të Policisë së Lezhës.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: