Kënaqësinë e vërtetë të uljeve do ta ndjeni në Globe këto ditë të fundit të Janarit!

Ofertat e dimrit i duan të gjithë ndaj Globe ka menduar të bëjë të lumtur të gjithë konsumatorët me uljet më të parezistueshme të kësaj stine që kaq shumë i keni pritur.

Deri në 50% ulje do të ofrohet në të gjitha kategoritë e produkteve dhe do të zgjasë 3 ditë duke nisur nga data 27 – 29 Janar.

Nëse ende nuk keni bërë blerjet tuaja, është periudha ideale për të bërë disa investime të nevojshme, duke nisur nga elektroshtëpiaket e mëdha dhe të vogla, produktet elektronike, televizorët, e deri tek kondicionerët.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Prandaj Globe, rrjeti lider i elektroshtëpiakeve dhe elektronikës ju vjen më afër duke sjellë teknologjinë e fundit dhe ofertat me të mira deri në 50% vetëm për 3 ditë.

Për të gjithë klientët e apasionuar për blerjet online por edhe në të gjithë rrjetin e dyqaneve Globe.

Globe, cilësia është kursim!
www.globe.al

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: