Historia e dashurisë mes Zhoao Feliks dhe Margarida Korseiros ka marr fund pas më shumë se 4 vitesh bashkë. Dyshimet e shpeshta për tradhti dhe së fundmi një video e publikuar në rrjet ku shihej e dashura e futbollistit me yllin e Formula 1, Lando Norris.

Vetë çifti e ka konfirmuar ndarjen teksa shtojnë se mes tyre do të mbetet respekti dhe shoqëria mes tyre ashtu siç kanë qenë edhe më parë. Të shumta janë rastet kur ish- e dashura tashmë shihej me të tjerë, përfshirë edhe futbollistë teksa postime provokuese të shumta ka edhe në rrjete sociale nga 20-vjeçarja.

“Zhoao dhe unë arritëm shumë gjëra bashkë, mësuam dhe u rritëm. Jam me fat që kam qenë në jetën e tij, por ne nuk jemi më një çift. I vlerësoj të gjitha mesazhet nga fansat që kujdesen për ne por ne jemi mirë, të lumtur dhe mbetemi shokë siç kemi gjithmonë”, shkruan ish- e dashura e tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: