Michael Zajkov është një artist mjaft i talentuar rus.

Nëse i hidhni një vështrim kukullave magjike që ai krijon do t’ju bëjë të ndiheni të impresionuar dhe paksa të habitur, për shkak të aftësisë së tij për t’i përshtatur thuajse si reale.

Zajkov ka arritur t’i mbledhë mbi 1 milion ndjekës prej këtij arti dhe në masë e përgëzojnë për punën mbresëlënëse.

“Bright Side” ka hasur në këto kukulla joshëse që duken sikur në çdo moment do të fillojnë të marrin frymë dhe të flasin. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb