Aktorja e njohur amerikane, Christina Ricci, trondit me deklaratat e saj të fundit.

Ajo u paraqit në gjykatë disa ditë më parë, ku tregoi imazhe tronditëse të mavijosje në duar dhe kyçe dhe doli prej aty me një urdhër mbrojtje!

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb