Dhe kështu nuk kishit parë kurrë. Një rekord i ri në hapjen e shishes së birrës. Burri që shihni në video mund të heqë kapakun e shishes së birrës me prapanicë. Kjo shkakton të qeshura, por asnjë nuk pranon të pijë birrën, pavarësisht ‘rekordit’. Ndaj birra u përdor për të larë duart. Kjo cudi, ndodh në Spanjë.

(d.b/BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb