Një tjetër pushues ka humbur jetën sot në Shëngjin.

Ngjarja ndodhi rreth orës 12:05. Bëhet fjalë për 77-vjeçarin nga Kosova me inicialet Z.Z., i cili eshte mbytur ne plazhin e Tales në Shëngjin.

Pavarësisht ndihmës së parë i moshuari ka ndërruar jetë, ndërsa rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb