Një ngjarje  e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vorë, por për fat të mira pa viktima. Sipas policisë shtetasi me inicialet Q. B., 70 vjeç, dyshohet se për motive të dobëta, ka goditur sopatë bashkëshorten e tij, 68 vjeçe.

Si pasojë 68-vjeçarja është dëmtuar dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Autori i dyshuar është shoqëruar në Komisariat, për veprime të mëtejshme, ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: