SHBA – Edhe në Shtëpinë e Bardhë hyjnë mizat, edhe vetë Presidentit i vjen radha për të vrarë ndonjë.

Në foton e postuar së fundmi nga Shtëpia e Bardhë, Obama shfaqet duke goditur një mizë të bezdishme me revistë, ndërkohë që bashkëpunëtorët e tij përreth qeshin me këtë fakt.

(ar.sh/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: