Këto janë pamjet spektakolare të realizuara nga roveri Perseverance i NASA-s. Disku diellor, në më pak se një minutë, përshkohet nga hëna e vogël e Marsit (Phobos).

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: