Ellie Goulding befason gjithmonë me pamjen e saj. Këngëtarja është shfaqur e mrekullueshme gjatë një evenimenti mbrëmjen e djeshme.
E veshur me xhinse të zeza dhe një pelerinë trasparente bardhë e zi, Ellie ka treguar këmbët e tonifikuara.
(da.xha/BalkanWeb)
Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: