Këngëtarja Ellie Goulding do të bëhet nënë për herë të parë.
Ylli i hitit “Love me like you do”, 34 vjeç dhe bashkëshorti i saj, Casper Jopling, 29 vjeçar po presin fëmijën e parë.
Këngëtarja për “Vogue” ka treguar se është 30 javë shtazën e kjo gjë iu është dukur e pabesueshme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Nuk e kishim plan. Mendimi se mund të isha shtatzëne nuk dukej se mund të bëhej realitet. Po e shijoj shumë”, ka thënë Ellie duke shtuar se është shumë e lumtur që do të bëhet nënë.

Lajm i bukur për këngëtaren vjen dy vite pas martesës së saj me Caspar Jopling.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: