Emma Stone dhe pjesa tjetër e kastit të filmit të ri të Giorgos Lanthmos, të titulluar Stories of Kindness, morën pjesë në premierën e mbajtur mbrëmjen e së enjtes në Nju Jork, konkretisht në Muzeun e Artit Bashkëkohor të qytetit.

Aktorja 35-vjeçare mbërriti në muze me bashkëshortin e saj Dave McCary, me të cilin kanë një vajzë.

Edhe një herë, Stone ishte muza e Louis Vuitton, e veshur me një fustan të zi të tejdukshëm me të çara anësore.

"kinds Of Kindness" New York Premiere
“kinds Of Kindness” New York Premiere
Emma Stone
Emma Stone

Kombinimi i materialeve të fustanit ishte shumë interesant, pasi përfshinte rrjetë të përpunuar me detaje polka, si dhe copa të thurura, të cilat kishin një efekt shahu (damier) dhe të kujtonin një nga modelet klasike të shtëpisë së famshme të modës. Pamja e saj seksi u kompletua me një palë sandale të zeza me rrip të hollë dhe një grim natyral, të theksuar me buzë të kuqe të ndezura.

Stone iu bashkua Margaret Qualley, e cila kishte veshur një fustan të bardhë Chanel.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb