TIRANË

Pas lëvizjeve të krerëve të policisë në rrethe, ndryshimeve i është nënshtruar edhe policia e Tiranës.

Gazetarja Dorjana Bezat, tha për ‘BalkanWeb’ se ditën e sotme se me urdhër të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë Gledis Nano, janë emëruar sot drejtuesit e rinj të komisariateve në Tiranë si edhe disa drejtori pranë Policisë së Shtetit.

Bujar Mehmeti – Komisariati nr. 1

Edmond Pjetri – Komisariati nr. 2

Altin Lila – Komisariati nr. 3

Petrit Halo – Komisariati nr. 4

Oliger Torba – Komisariati nr. 5

Sali Skura – Komisariati Shijak

Emiljano Pashaj – Komisariati Kavajë

Agim Hoxha – Specialist në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit

Edmond Meshini – Specialist në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit

Julian Qyta – Shef i Seksionit të Narkotikëve dhe Trafiqeve në DVP Tiranë

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: