Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, prej ditësh ndodhet në Dubai. Ajo është duke shijuar pushimet në vendin luksoz, ku është parë duke bërë aktivitete të shumta.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një video duke bërë ‘tëerk’ në një jaht luksoz, ndërsa më pas solli dhe një imazh të plotë për të zbuluar më shumë nga kërcimi sensual.

Në një palë bikini të kuqe e një shami shumëngjyrëshe, 26-vjeçarja dukej në top formë.

“Paratë nuk mund ta blejnë lumturinë. I dashur eja në Dubai”, kanë qenë fjalët krahas postimit.
Reagimet në pjesën e komenteve kanë qenë të shumta, ndërkohë që mblodhi mbi 25 mijë pëlqime për vetëm pak orë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: