Enca ka treguar gjoksin e saj në një video me anë të së cilës paralajmëron këngën e re.

Enca Haxhia ka kohë që ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor me titull “Ku mete.


Pritjes së fansave të Encës po u vjen fundi, ngase këngëtarja njoftoi se projekti i saj do të publikohet nesër (e mërkure).

Ajo publikoi një video, në të cilën kishte ekspozuar shumë gjoksin dhe shkruan “NESER / 17:00 “KU METE” PREMIERE @maxproductional @oster4000“.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur këtë herë Enca Haxhia, e cila kohët e fundit ka sjellë vazhdimisht pamje nga prapaskenat e klipit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: