Një kopësht sekret, një serrë antike në të cilën humb, është kjo skenografia chandelier që ndriçon pasarelën, në Verona, ku firma e njohur e të brendshmeve
Intimissimi ka vënë në skenë një show vërtetë të mrekullueshëm.

Ajo që ka hapur sfilatën ka qenë pikërisht modelja e famshme Irina Shayk, më pas Isabeli Fontana dhe Anne V, të ndjekura nga të tjera ‘zana’ të pyllit që kanë ndezur pasarelën.

Në sfilatën e koleksionit të ri modelet janë shfaqur joshëse me të brendshme, me rrobdishanë elegant dhe jo vetëm, nuk kanë munguar pizhamet prej mëndafshi, ku padyshim  kanë triumfuar brassiere dhe kilotat, ku kanë rënë në sy të qëndisurat si tatuazhe dhe dekoret stil western.

Protagoniste kanë qenë copat e mëndafshta, kristalet dhe kadifeja.
(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb