Eneda Tarifa po vjen me një projekt të ri muzikor. Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka hedhur një imazh të shkëputur nga klipi që po e xhiron.
Këngëtarja tregoi se kënga quhet ‘Dashuri siberiane’ dhe së shpejti do publikohet edhe me video.

Eneda është e rrallë me projekte muzikore, por, kur bën këngë, i bën shumë të veçanta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb