Pas arrestimit për organizim e drejtim të një organizate kokaine ku pjesmarrës ishin dhe dy kolumbianë, nipi i Enver Hoxhës është bërë pjesë e humorit në rrjetin social, Facebook. Fotomontazhe përcjellin shprehje me thumba, dialogje të improvizuara mes Enver Hoxhës dhe Ermal Hoxhës, i nipi, me Rrezarta Shkurtën, e shoqja e Ermalit. Droga ka qenë kryefjala.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb