Presidenti i Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan ka publikuar një foto teksa shihet duke lexuar një gazetë.

Vëmendjen në postimin e tij e mori fakti se Presidenti shfaqet me një mace të mbesës së tij Aybike në mediat sociale.

Macja qëndron e ulur në prehrin e Erdoganit ndërsa ai lexonte gazetën.

“Ai është shumë kurioz për çështjet aktuale”, me këtë mbishkrim e shoqëron foton Presidenti Erdogan.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb