TIRANE- Drejtoria e Policisë ka emëruar në detyrën e Zëvendësdrejtorit për Krimet në Drejtorinë e Policisë së Qarkut Tiranë, Ermal Muçën.

Në këtë detyrë Muça vjen pas një eksperience të tillë pune në Drejtorinë e Policisë së Qarkut të Vlorës.

Edhe në këtë qark, Muça ka ushtruar funksionin e Zëvendësdrejtorit për Krimet.

(el.sp/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: