TIRANE
Monika Lubonja dhe Arjola Demiri e kanë nisur ditën e sotme duke përshëndetur Beatrix Ramosajn, e cila la mbrëmë përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Ato të dyja i bënë thirrje këngëtares së njohur që të bëjë këngën që u ka premtuar dhe t’i përshëndes aty brenda në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Madje Monika i drejtohet mamit të Beatrix, Antigonës që ta ulë Trixën dhe të bëjë këngën. Më pas ajo i tha se kur të dalë nga shtëpia do ta takojë dhe do ta kallin.

Biseda mes Arjolës dhe Monikës:

Monika: Beatrix të përshëndesim. Në bëj këngën që na premtove

Arjola: Të na përshëndesësh ne të dyjave

Monika: Mami Antigone ule vajzën që të shkruaj këngën. E kur të dali nga këtu, do dalim ta kallim

Arjola: Çfarë mamin është, është bishë fare

Monika: Ashtu më duhen, gra që janë flakë, që kanë forcë dhe që kanë mirësi brenda, ju dua

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb