Në prag të sfidës me Finlandën, belgët kanë zhvilluar ditën stërvitjen e fundit me të pranishëm një ‘të ftuar’ special.

Francezi Thierry Henry u bë protagonisti i vërtetë në këtë seancë stërvitore, teksa la me gojë hapur Romelu Lukakun dhe Kevin De Bryne.

Mesfushori i Sitit i drejtohet me fjalët: “Ky është një veprim që kemi orë që stërvitemi dhe shënuam vetëm disa herë. Ka 10 vite që është tërhequr dhe na vrau të gjithë neve”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb