Eva Longoria është një aktore e cila angazhohet shumë në evenimente banmiresie. Së fundmi ajo ka marrë pjesë në një eveniment në ditën kundër kancerit.

Longoria ka postuar një fotografi nga evenimenti bamirës në “Instagram” ku duket shumë bukur.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: