Asaj i pëlqen gjithmonë të eksperimentojë me veshjen dhe Eva Longoria, 42 vjeç, është shfaqur elegante dhe shik në tapetin e kuq, për të festuar 46 vjetorin e Kennedy Center në Uashington D.C. të dielën në mbrëmje.

Longoria e veshur me një fustan të zi të ngushtë, të gjatë, që i nxirrte në pah dekoltenë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: