Një mori personazhesh të famshëm po mbërrijnë në Kanë për festivalin e përvitshëm të filmit, ndër to edhe Eva Longoria. Aktorja e njohur e ‘Shtëpiake të dëshpëruara” mbërriti në aeroportin e Nice e veshur me një fustan të shkurtër me viza, që i nxirrte në pah këmbët e tonifikuara.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: