TIRANE

Eva Murati ka ndarë me fansat e saj së fundmi lajmin se është bërë pjesë e familjes “Yamamay”. Duket se vizita në Itali për spektaklin e njohur sportiv ku u shfaq pak kohë më parë, i ka sjellë shumë mbarësi.

Marka e famshme e të brendshmeve e ka bazën në Milano, Itali dhe ka dyqane në shumë vende të botës.

Eva pranoi pak ditë më parë se do e shohim shpesh të vizitojë Italinë prej projekteve me marka të njohura të cilat e kanë marrë për bashkëpunim.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: