Një person 53-vjeçar është gjetur i mbytur mëngjesin e sotëm në rezervuarin e Sellcave. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, bëhet e ditur se shtetasi Artan Arapi nuk ishte kthyer në banesë.

Pas lajmërimit të familjareve policia menjëherë ka nisur kërkimin dhe vetëm mengjesin e sotëm eshte gjetur prane rezervuarit te Sellcave në Bilisht.

Dyshohet qe 53 vjeçari te jete mbytur aksidentalisht. Aktualisht trupi i pajetë ndodhet në morg.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: