SHBA

Këngëtarja e njohur, Gwen Stefani, gjatë ditën e djeshme është fejuar me Blake Shelton. Lajmin e ëmbël ajo e bëri të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ndërsa bëri të ditur se ka pranuar propozimin.

“Blake Shelston, po të lutem”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë, ku shihej duke shkëmbyer puthje me të fejuarin. Ndërsa u panë që ishin duke shijuar momente të lumtura, Stefani për ndjekësit kishte ofruar mundësinë të shohin edhe unazën e fejesës.

Blake po ashtu në rrjetin social Twitter ka treguar se si Gwen këtë vit ka ndikuar shumë pozitivisht tek ai. “Gwen Stefani, faleminderit që më sigurove vitin 2020 dhe pjesën tjetër të jetës sime”, është shprehur Shelton.

Artistja dhe Blake janë takuar në vitin 2015, ku që të dy ishin juri në “The Voice”

View this post on Instagram

@blakeshelton yes please! 💍🙏🏻 gx

A post shared by Gwen Stefani (@gwenstefani) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb