TIRANE


Në çdo foto të sajën, Luana përbën një lajm. Shpesh herë për format ekstravagante, shpesh herë për dekoltenë e bollshme. Edhe këtë herë të shumtë kanë qenë fansat që e kanë komplimentuar moderatorën për postimin e fundit të bërë në Instagram.


E veshur me një fustan të bardhë provokues, Luana duket se në këtë foto ka zbuluar më shumë se dekoltenë. Ashtu siç vihet re, ajo ka një unazë në gishtin e martesës.


Ndoshta prezantuesja seksi e ka çuar marrëdhënien me Krenar Çoçajn në një tjetër nivel, e tashmë çifti janë zyrtarisht i fejuar. Megjithatë duke njohur natyrën e saj, vështirë se do ta dëgjojmë ndonjëherë të flasë për detaje të jetës private.

Luana
Luana

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: