Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot ën Prishtinë, ku një i mitur ka qëlluar me armë zjarri, ndërsa plumbi ka përfunduar në një makinë.

Incidenti u regjistrua në rrugën “Xhemail Ibishi”. Mediat kosovare raportojnë se nuk raportohet për persona të lënduar.

Deri më tani nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur ngjarja dhe se si i mituri siguroi armën. Aktualisht policia ndodhet në vendin ku ndodhi ngjarja.
35540858-2167593686588483-8649176476073066496-n_1529411228-3814433

35746947-2167595419921643-6867535801589170176-n_1529411220-3231517

plumbi_1529411251-8736109
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb