TIRANE

Ingrit Gjoni ditën e sotme ka festuar ditëlindjen e saj të 37-të. Këngëtarja shqiptare është surprizuar në mesnatë nga shoqëria e saj. Për të krijuar një atmosferë të bukur, ato ishin veshur të gjitha me pizhame të kuqe. Sapo Indridi ëshët futur në shtëpi shohim që të gjithë fillojnë të këndojnë këngën “Shumë urime për ty”.


Po ashtu nuk ka munguar edhe torta. Ingriti ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” një video, ku shfaqet një balerinë teksa kërcen “belly dance”, ndërkohë që të ftuarat e filmojnë. Gjithashtu edhe mbesa e këngëtares, aktorja e njohur Anna Lika ka ndarë me fansat e tij momente nga kjo festë e madhe.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb