Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e ka nisur ditën e sotme me një urim dedikuar nënës së tij, me rastin e festës ndërkombëtare të gruas.

Ai ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shihet bashkë me nënën e tij.

“Mirëmëngjes! Urime 8 marsi!”, ka shkruar ai.

Zakonisht nëpër festa, kreu i AAK-së, publikon fotografi me nënën e tij ku shihen duke pirë kafen e mëngjesit.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: