FIER

Dyshohet se është vjedhur një sasi nafte në Vioskë- Qafë Kash, ku ka dhe disa të shoqëruar.

Burime bëjnë me dije se të shoqëruarit dyshohet se kanë vjedhur naftë bruto nëpër autobote.

Lidhur me këto dyshime drejtuesit e autobotëve, bashkë me mjetet përkatëse janë shoqëruar në mjediset e Drejtorisë së Policisë së Fieri ku do të verifikohet gjithçka dyshohet e do të merren në pyetje personat e përfshirë në këtë proces.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: