Dhe askush nuk kishte asnjë dyshim për këtë! Gjermani që ecën krenar poshtë “The Kop” në “Anfield Road”, që ndan me tifozët gëzimin e tij me festat e çmendura dhe që riktheu në Liverpul Champions League, ka merituar trofeun e trajnerit më të mirë të vitit, duke u vlerësuar kështu me çmimin përkatës nga FIFA.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: