Fifi është vazhdimisht në qendër të vëmendjes e sidomos pas rënies në peshë.
Ajo në secilin postim që sjell përherë e më shumë tregon format e saj joshëse.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja e njohur kosovare edhe sot ka tërhequr vëmendjen me disa fotografi që ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

E veshur në kostum elegant me ngjyrë bardhë e zi, Fifi u kujdes që të theksonte belin poshtë bluzës së shkurtër.

“E lumtur në të bardha”, ka shkruar Fifi sipër postimit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb