Fjolla Morina shfaqet e lumtur disa ditë më parë zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin kosovar Fisnik Syla.

Biznesmeni i i bëri edhe një propozim mjaft romantik me trëndafila dhe një unazë shumë të bukur.

Mirëpo mesa duket Fisniku qenka edhe romantik, pasi nuk resht së surprizuari këngëtaren e njohur. Fjolla ka publikuar një foto në Instastoy ku shfaqet me një tufë lulesh në dorë.

“Zemra ime më surprizon çdo ditë”, shkruan Fjolla.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: