Fjolla Morina ka treguar se nuk rri pas me stilin e saj
Pavarësisht se kanë kaluar festat e nëntorit, këngëtarja ka zgjedhur që të paraqitet me një veshje kuq e zi, në spektaklin që po merr pjesë “Dance with Me”.
Edhe në këtë veshje, Fjolla nuk ka harruar që të ekspozoi asetin e saj kryesor, gjoksin.

Fjolla ka paralajmëruar që në këtë fundvit do të jetë e angazhuar në këtë spektakël, ndërsa në vitin e ardhshëm pret një boom me këngë të reja për fansat e saj.
(da.xha/BalkanWeb)

?

A video posted by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: